Jazyk:
Měna:
0 POLOžKY - $0.00 Bonus: 2

Zásady ochrany osobních údajů

Registrací na naší webové stránce a zadáním svých osobních údajů přijímáte naši dohodu o ochraně soukromých údajů a povolujete nám tyto údaje shromažďovat a ukládat. Zaručujeme vám, že vaše osobní údaje použijeme pouze k doručení vašich objednávek.

Před odesláním objednávky prostřednictvím našich webových stránek potvrzujete, že jste osoba starší 18 let, přebíráte veškerou odpovědnost za používání tohoto webu, včetně všech finančních poplatků, a slibujete, že jsou všechny poskytnuté informace o vaší osobě pravdivé a aktuální.

 

Pravidla bezpečnosti

Moc dobře chápeme, jak jsou pro vás vaše soukromé údaje důležité, a tak k jejich ochraně používáme kvalitně zabezpečené servery.

Náš kontrolní proces využívá standardní SSL šifrování, které zajišťuje diskrétnost a bezpečnost všech vašich informací.

 

Zásady přepravy

Do všech zemí požadovaných našimi zákazníky poskytujeme rychlé, spolehlivé a diskrétní doručovací služby, přičemž všechny objednávky odesíláme během 1-2 pracovních dní.

 

Doručení EMS (expres s online sledováním zásilky)

Zákazníkům preferujícím rychlejší službu můžeme nabídnout doručení EMS, přičemž taková objednávka je odeslána expresní poštou a její doručení zabere obvykle 5-9 dní. Všimněte si, že termín pro tuto metodu činí 14 dnů. U všech objednávek poskytujeme našim zákazníkům sledovací kód, který je jim odeslán okamžitě poté, co jsou odeslány.

 

Standardní doručení (Registrovaná letecká dodávka)

Doručení takové zásilky zabere obvykle 14-21 dní od data objednání s tím, že lhůta pro tento způsob dodání činí 30 dní. Jak bylo uvedeno výše, všechny objednávky jsou odeslány diskrétně a jsou doručeny do vaší poštovní schránky. Balíčky odeslané touto poštovní službou NELZE sledovat.

Všechny víkendové objednávky jsou zpracovávány v pondělí, přičemž o jejich odsouhlasení a odeslání budete automaticky informováni emailem.

V sobotu a neděli žádné objednávky nevyřizujeme. Prosím, před jejich odesláním nám na jejich zpracování dopřejte 2 pracovní dny.

Velké objednávky (více než 120 pilulek) odesíláme ve dvou různých zásilkách, které k vám nedorazí současně a stejně tak generické a značkové léky vám budou dodány samostatně v různé dny.

 

Záruka kvality

U VŠECH léků, které si u nás zakoupíte, a které jsou dodávány v originálním výrobním balení, zaručujeme jejich nejvyšší kvalitu a v případě, že si u nás pořídíte nějaký generický lék, můžete si být jistí, že je po chemické stránce identický a má stejný léčebný účinek jako ty značkové. Před nákupem svého léku se poraďte se svým lékařem. Pokud chcete získat jakékoliv další podrobnosti o vámi vybraném produktu, můžete nás před odesláním objednávky kdykoliv kontaktovat.

 

Záruka doručení

Pokud k vám vaše objednávka dorazí nějakým způsobem poškozená nebo v ní něco chybí, zaručujeme vám její zcela bezplatné vrácení. Stačí nás jen kontaktovat a my vám ji pošleme znovu. Je to jeden ze způsobů zaručení našeho kompletního a efektivního servisu.

 

Ověření stavu objednávky

Všem našim zákazníkům zaručujeme možnost správy svého účtu a kontroly stavu objednávky online a v reálném čase. K dispozici jsme vám 7 dní v týdnu, 24 hodin denně, přičemž kontaktovat nás můžete prostřednictvím telefonu, živého chatu nebo přes službu podpory zpětné vazby. Jsme tu, abychom odpověděli všechny vaše dotazy, a zaručujeme vám, že svou odpověď dostanete okamžitě.

 

Zrušení objednávky

Svou objednávku můžete zrušit do 24 hodin od objednání nebo dříve, než byla vaše objednávka odeslána. Využijte, prosím, k tomuto účelu službu podpory zpětné vazby, živý chat nebo telefon a jeden z našich zástupců se s vámi velmi brzy spojí.

 

Podmínky vrácení peněz a zboží

Do objednávkového formuláře nezapomeňte zadat platnou dodací adresu, protože jakákoliv chyba může způsobit nedodání vámi objednaných produktů. Před odesláním objednávky proto doporučujeme všechny uvedené údaje důkladně zkontrolovat a v případě, že si všimnete, že byla vaše adresa zadána nesprávně, co nejdříve nás kontaktujte, abychom mohli tuto chybu napravit. Pokud jste totiž svou objednávku neobdrželi z důvodu uvedení nesprávné adresy dodání, nebude vám poskytnuta žádná náhrada.

V případě, že nebudete s účinkem našeho produktu dostatečně spokojeni, můžete svou zásilku na námi uvedenou adresu do 30 dnů vrátit. Jakmile váš balíček obdržíme, zahájíme proces refundace.

 

Podmínky chargebacku

Jak si můžete všimnout, chargebacky nevítáme a všechny spory obvykle vyřizujeme na základě jejich ohlášení nebo prostřednictvím telefonického oznámení. Pokud o nějaký chargeback související s vaší objednávkou přesto požádáte, může vám být zakázáno dále objednávat nejen na všech přidružených webech, ale také na všech stránkách farmaceutického oboru, takže možnost objednávat na jejich serverech vám bude zcela odepřena.

Ohlasy
Dave, Londýn, Velká Británie
Ahoj všichni, já jsem Dave z Velké Británie. Erekce se pro mě stala problémem, protože jsem hodně přibral a s obezitou jsem bojoval několik let. Nechtěl jsem se vzdát. Neměl jsem co ztratit a tak jsem si objednal Cialis. Beru ho jednou za týden, vždy ...
Johnny,34
Ačkoliv to byl můj první on-line nákup a já jsem dlouho váhal, jestli mám zaplatit kreditní kartou přes internet, abych pak nedostal nějaký falešný produkt, který jsem objednal, podstoupil jsem to riziko a dostal jsem přesně to, co jsem chtěl. Nemusím ...
Eric Anderson
Nejprve jsem byl skeptický ohledně této stránky, ze které jsem dříve nikdy nic neobjednal. Zavolal jsem ale na jejich zákaznickou linku a dozvěděl se všechny podrobnosti ohledně vytvoření objednávky a jejím doručení. Cena byla přívětivá, proto jsem se ...
čtěte více...

Možnosti Dopravy

Bezpečné Platební Proces.
Novinky
Covid: UK first country to approve dual-strain vaccine
The bivalent vaccine will now form part of the booster campaign to be rolled out this autumn.
Monkeypox: Lack of vaccines sparks pause in UK rollout
UK Health Security Agency says clinics could run out of vaccine supplies by the end of August.
Changing kidney blood type may boost transplants
Many BAME patients waiting for a donor kidney are blood type B so development could be 'game-changer'.
Some antidepressants may make heatwave challenging
Some types of mental health medication may make it difficult for the body to regulate temperature.